Karrier

Cégünk, az Ipress Center CE Zrt. és a Zrínyi Nyomda Zrt. együttese, a német EDS cégcsoport tagjaként Magyarországon piacvezetőként működik és a régióban is az elsők között szerepel az iparágban. Társaságunk Kelet- és Közép Európa egyik legmodernebb nyomdai szolgáltató központjaként több milliárd forint értékű eszközparkkal rendelkezik, éves árbevételünk meghaladja a 25 milliárd forintot, alkalmazottaink száma eléri a 400 főt.

A nyomda magas minőségű, glossy magazinok kivitelezésével foglalkozik magyarországi, német, valamint osztrák partnerek részére (Pl.: HVG, Nők Lapja, Haszon, PC Guru, ELLE, Marie Claire, Playboy), illetve a szórólapgyártás területén is piacvezető pozíciót foglalunk el - partnereink között minden ismert hazai kiskereskedelmi lánc megtalálható.

Csatlakozzon folyamatosan növekvő közösségünkhöz az alábbi pozícióba Vácra:

Logisztikus csoportvezető

Az Ipress Center új munkatársát keresi, logisztikus csoportvezető munkatárs pozícióba!

Feladatok:

• Megrendelőkkel és alvállalkozókkal aktív kapcsolattartás
• Megrendelések feldolgozása
• Export szállítások megszervezése
• Logisztikus csapat vezetése
• Belső és külsős fuvarozók beosztása, koordinálása
• Szállításhoz kapcsolódó reklamációk kezelése

Amit elvárunk:

• Szállítmányozási, készáru kiszállítási és nemzetközi fuvarszervezési tapasztalat
• Jó problémamegoldó készség
• Stressztűrő képesség
• MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag
• Felelősségteljes pozíció
• Folyamatos szakmai fejlődés, változatos szakmai feladatok
• Hosszú távú lehetőség egy stabil nagyvállalatnál
• Pozitív, dinamikus légkör

Munkavégzés helye:

Vác (Pest megye)

Kérjük, hogy érdeklődés esetén fényképes önéletrajzát az alábbi email címre küldje: hr@ipresscenter.hu